خرید ایرلس برقی

ایرلس ها به عنوان دستگاهی برای پاشش رنگ استفاده می شوند. انواع و اقسام مختلفی از آنها در بازار وجود دارد اما نکته مهمی که باید به آن اشاره کنیم، این است که وجود و تولید آنها باعث شده که شما مجبور به استفاده از نیروی انسانی نباشید و سرعت کارتان در این دستگاه ها بسیار بالاتر از سرعت کار دست است. همچنین دقت کار آنها افزایش پیدا می‌کند و می‌توانید در مدت زمان کوتاه با دقت و ظرافت بالاتری محیط وسیعی را رنگ کنید اما سوال اینجاست که ایرلس برقی دقیقا چیست و چه تفاوتی با دیگر گزینه ها دارد. اگر شما راجع به این دستگاه اطلاعات کافی داشته باشید، متوجه تفاوت آنها خواهید شد.

مطالب مرتبط :

تعریفی از ایرلس برقی

ایرلس برقی در واقع نوعی رنگ پاش است که آن را به عنوان یک وسیله خوب و قدرتمند برای نقاشی ساختمان، دیوار و مکان های دیگر می شناسند. در کشورهای پیشرفته معمولاً به خاطر فشار پاشش بالایی که وجود دارد، از آن استفاده می کنند. کاربردهای آنها بسیار مختلف و گسترده است و سه نوع رایج در بازار از آنها وجود دارد.

کاربرد

در مورد کاربرد این لوازم باید بگوییم یکی از مهمترین وظایفی که دارند، این است که اقدام به کنترل مقدار پمپاژ فشار رنگ و مکش می کنند. در واقع آنها یک پمپ دارند که به صورت مشخص مقدار رنگ را تعیین می‌کند و با فشار خیلی زیاد اقدام به پمپاژ آنها از طریق شیلنگ می کنند.

این وسیله قدرتش را از برق می‌گیرد، جریان الکتریکی باعث می‌شود که پروسه شروع به کار در آنها اتفاق بیفتد. در نتیجه کنترل پمپاژ رنگ و مکش انجام می‌شود. جدا از اینکه قدرت موتور بالایی دارند و اندازه آنها هم بزرگ است و با توجه به کاربردهای گسترده ای که برای آنها وجود دارد، بیشتر برای پروژه های ساختمانی استفاده می‌شوند اما می‌توان از آنها برای پاشش رنگ در قسمت های مختلف، عایق ضد رطوبت، پوستر و بتونه ها هم استفاده کرد. ویژگی بارزی که در مورد ایرلس برقی وجود دارد، این است زمانی که می خواهید در پروژه‌های مختلف، کارتان را با آن پیش ببرید، خیلی راحت می‌توانید آن را حمل کنید.

مزایای ایرلس برقی

مزایای زیادی برای دستگاه‌ های مختلف وجود دارد که ما را مجاب می کند تا به سراغ خرید آن ها برویم. در مورد مزیت های استفاده از ایرلس برقی در ساختمان ها و پروژه ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • معمولا از آنها برای حجم کوچکتر به راحتی استفاده می کنند.
 • خیلی راحت می‌توانند با برق تک فاز شهری مورد استفاده قرار بگیرند.
 • برای مصرف صنعتی برق سه فاز شهری هم خیلی عالی کار می‌ کنند.
 • هنگام پاشش رنگ سرعت بسیار بالایی دارند.
 • به خاطر اینکه قطعات با کیفیت در آنها استفاده شده، مصرف رنگ بالایی ندارند.
 • می توان از آنها در ارتفاع هم استفاده کرد.
 • انواع رنگ ها داخل آنها قابل استفاده است.
 • این دستگاه ها معمولاً طراحی منحصر بفرد و جذاب تری نسبت به دیگر انواع ایرلس ها دارند.
 • موتور داخل آنها قدرتمند و پیشرفته است.
 • فشار قوی برای رنگ و پمپاژ بسیار عالی دارند.
 • معمولا سیستم های کنترل کننده هوشمند در آنها به کار رفته و مجهز پمپ فشار قوی هستند.

خرید ایرلس برقی را چگونه انجام دهیم؟

مراکز و شرکت های معتبری هستند که می‌توانید از طریق آنها خریدی مطمئن را انجام دهید اما از آنجایی که ممکن است نیاز به مدل های متنوع داشته باشید و می خواهید همه آنها را بررسی کنید، سایت ما با عنوان صنعت تجهیز یکی از بهترین منابعی است که این امکان را در اختیارتان قرار می دهد. ایرلس برقی با مقرون به صرفه ترین قیمت ممکن در سایت عرضه می ‌شود و شما می‌توانید به راحتی خرید خود را انجام دهید.

ایرلس برقیکلام آخر

این روزها ایرلس ها به عنوان رنگ پاش خیلی زیاد مورد استفاده قرار می گیرند. کاربرد های متنوع و گسترده‌ای دارند. از آنها می توانید برای رنگ پاشی سریع روی دیوار ها و نواحی مختلف استفاده کنید. پمپاژ بسیار عالی در آنها وجود دارد اما در مورد یکی از مهمترین انواع آنها یعنی ایرلس برقی در این مقاله به طور کامل برایتان توضیح دادیم و اطلاعات کافی را در اختیارتان قرار دادیم تا بتوانید با آگاهی بیشتری به سراغ استفاده از آن ها بروید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *